Książki z poradami dla typerów

Książki z poradami dla typerów

Gdy zaczniesz swoją przygodę z zakładami sportowymi, szybko możesz odkryć, że typowanie wyników meczy jest dużo bardziej skomplikowane niż byś się spodziewał. Warto wtedy skorzystać z pomocy innych graczy. W sieci jest bardzo dużo for dyskusyjnych i portali stricte bukmacherskich z darmowymi poradami dla początkujących typerów, jednak udostępniane na takich stronach teksty czasami są niewiarygodne. Całe szczęście powstały także książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których wymieniają się oni z czytelnikami swoim doświadczeniem i opiniami.

Niedoświadczonym typerom polecamy przede wszystkim „Enemy Number 1” Patricka Veitcha, „Scorecasting” duetu Moskowitz & Wertheim oraz „Conquering Risk: Attacking Vegas and Wall Street” Elihu D. Feustela. Znajdziesz w nich rzetelne omówienia archiwalnych meczy i sporo przydatnych porad, dzięki którym nauczysz się samodzielnie analizować mecze i podejmować opłacalne decyzje, a w końcu skutecznie inwestować w sportowych zakładach bukmacherskich. Wiele z tych pozycji możesz znaleźć w księgarniach online, a kilka z nich wydano również po polsku.

Jeżeli zapoznałeś się już z powyższymi książkami, a mimo to nadal nie radzisz sobie zbyt dobrze w świecie bukmacherstwa, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych takich jak poker, bingo, baccarat, ruletka czy sloty? Zapraszamy, zagraj tutaj. Kto wie, los się do ciebie uśmiechnie:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating